Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, L/P variant ZL1210ZL3280
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, L/P variant ZL1210ZL3280
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1210ZL3280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 915 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 56.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905780 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
VARESA spŕch. vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 71605
expedícia do 8 dní384,29 €
Pri platbe vopred iba 356,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLASSIMO XL 6 S-IF 525327 drez s odkvapom, obojstranný nerez, vstavaný/do roviny
na objednávku370,46 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
Blanco DINAS XL 6S 524254 drez s odkvapom, obojstranný nerez kartáčovaný drez vstavaný
na objednávku212,41 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €


