Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm L/P variant ZL1310ZL3280
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm L/P variant ZL1310ZL3280
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1310ZL3280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 520 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 55.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901546 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1500x700mm, L/P variant, číre sklo EL1515EL3115EL3115
expedícia do 8 dní734,57 €
Pri platbe vopred iba 679,00 €
EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní478,61 €
Pri platbe vopred iba 442,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant EL1115EL3315
expedícia do 8 dní482,07 €
Pri platbe vopred iba 445,00 €


