Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, L/P variant ZL1210ZL3290
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, L/P variant ZL1210ZL3290
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1210ZL3290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 915 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 59.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905797 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
391,57 €
Pri platbe vopred iba 363,00 €
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, okrúhle pojazdy TL1090-5005
expedícia do 8 dní662,33 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 900-1000x1000mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní478,61 €
Pri platbe vopred iba 442,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, hranaté pojazdy TL1090-5002
expedícia do 8 dní662,33 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €


