Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm L/P variant ZL1310ZL3290
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm L/P variant ZL1310ZL3290
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1310ZL3290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 520 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 58.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901553 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
391,57 €
Pri platbe vopred iba 363,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x900mm, L/P variant, Brick sklo EL1238EL3338EL3338
expedícia do 8 dní765,83 €
Pri platbe vopred iba 707,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800mm L/P variant ZL1313ZL3280
expedícia do 8 dní666,16 €
Pri platbe vopred iba 615,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800mm, hranaté pojazdy TL1680-5002
expedícia do 8 dní748,80 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €


