Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x700mm L/P variant ZL1311ZL3270
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x700mm L/P variant ZL1311ZL3270
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1311ZL3270 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 110x70 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 55.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902291 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 650x112x55mm GMO22
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm L/P variant ZL1314ZL3270
expedícia do 8 dní659,21 €
Pri platbe vopred iba 609,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, okrúhle pojazdy TL1190-5005
expedícia do 8 dní679,70 €
Pri platbe vopred iba 628,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm, okrúhle pojazdy TL1580-5005
expedícia do 8 dní731,79 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €


