Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant ZL1311ZL3280
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant ZL1311ZL3280
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1311ZL3280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 110x80 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 58.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901577 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x80x4cm, biela 46511
expedícia do 8 dní340,57 €
Pri platbe vopred iba 316,00 €
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, L/P variant ZL1210ZL3290
expedícia do 8 dní617,52 €
Pri platbe vopred iba 570,00 €
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, rohový vstup ZL4815R-02
expedícia do 8 dní732,15 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x800mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní454,29 €
Pri platbe vopred iba 420,00 €


