Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant ZL1311ZL3290
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant ZL1311ZL3290
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1311ZL3290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 110x90 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901584 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x90x4cm, biela 59111
expedícia do 8 dní362,43 €
Pri platbe vopred iba 336,00 €
424,36 €
Pri platbe vopred iba 393,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x90x4cm, hladká HS11090
expedícia do 8 dní298,99 €
Pri platbe vopred iba 279,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1600x800mm, L/P variant, číre sklo EL1815EL3215EL3215
expedícia do 8 dní776,25 €
Pri platbe vopred iba 717,00 €
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1415RL3215
expedícia do 8 dní902,33 €
Pri platbe vopred iba 834,00 €
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm L/P variant ZL1313BZL3210B
expedícia do 8 dní902,33 €
Pri platbe vopred iba 834,00 €


