Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P variant ZL1312ZL3210
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P variant ZL1312ZL3210
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1312ZL3210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 67.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901621 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x100x4cm, biela 26611
expedícia do 8 dní406,15 €
Pri platbe vopred iba 376,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1600x1000mm L/P variant EL1815EL3415
expedícia do 8 dní561,95 €
Pri platbe vopred iba 519,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm, okrúhle pojazdy TL1390-5005
expedícia do 8 dní714,42 €
Pri platbe vopred iba 660,00 €
825,40 €
Pri platbe vopred iba 765,00 €


