Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x700mm L/P variant ZL1312ZL3270
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x700mm L/P variant ZL1312ZL3270
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1312ZL3270 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 120x70 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 58.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902307 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 650x112x55mm GMO22
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
211,10 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CVF11 radiátor 300x800, spod. príp., 364 W, biely W611F-030-080-00
expedícia do 10 dní122,50 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1800, spod. príp., 819 W, antracit W611F-030-180-66
na objednávku278,94 €


