Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant ZL1312ZL3280
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant ZL1312ZL3280
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1312ZL3280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 120x80 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901607 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
367,54 €
Pri platbe vopred iba 341,00 €
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80x4cm, biela 48511
expedícia do 8 dní360,24 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, okrúhle pojazdy TL1080-5005
expedícia do 8 dní644,96 €
Pri platbe vopred iba 596,00 €
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1115RL3215
expedícia do 8 dní798,12 €
Pri platbe vopred iba 737,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm, hranaté pojazdy TL1510-5002
expedícia do 8 dní766,52 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €


