Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm L/P variant ZL1313ZL3210
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm L/P variant ZL1313ZL3210
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1313ZL3210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 130x100 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 70.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901652 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant, brick sklo EL1138EL3238
expedícia do 8 dní485,55 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €
867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x700mm, hranaté pojazdy TL1570-5002
expedícia do 8 dní714,42 €
Pri platbe vopred iba 660,00 €


