Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P variant ZL1313ZL3290
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P variant ZL1313ZL3290
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1313ZL3290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 130x90 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 67.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901645 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
427,99 €
Pri platbe vopred iba 397,00 €
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant ZL1312ZL3280
expedícia do 8 dní648,79 €
Pri platbe vopred iba 599,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, okrúhle pojazdy TL1290-5005
expedícia do 8 dní697,07 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €
861,84 €
Pri platbe vopred iba 799,00 €


