Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800mm L/P variant ZL1314ZL3280
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800mm L/P variant ZL1314ZL3280
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1314ZL3280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 140x80 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 67.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901713 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 140x80x3, 5cm HI14080
expedícia do 8 dní467,47 €
Pri platbe vopred iba 436,00 €
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
424,36 €
Pri platbe vopred iba 393,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1315RL3215
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm L/P variant EL1415EL3115
expedícia do 8 dní499,44 €
Pri platbe vopred iba 461,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 700x800mm L/P variant ZL1270ZL3280
expedícia do 8 dní568,90 €
Pri platbe vopred iba 526,00 €


