Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x900mm L/P variant ZL1315ZL3290
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x900mm L/P variant ZL1315ZL3290
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1315ZL3290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 150x90 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 73.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901751 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
487,74 €
Pri platbe vopred iba 452,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka s umývadlom SAT Fusion 97,5x43x45 cm dub medový mat SATFUSION100DMMWBA
expedícia do 4 dní828,83 €
Kúpeľňová skrinka 2 zásuvková s umývadlom SAT B-Way 99x50x45 cm dub mat BWAY2100OAKU4B
expedícia do 4 dní412,36 €


