Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 700x900mm L/P variant ZL1270ZL3290
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 700x900mm L/P variant ZL1270ZL3290
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1270ZL3290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 70x90 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 615 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 50.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902246 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
211,10 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 650x112x55mm GMO22
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMQ32
expedícia do 8 dní204,50 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x700mm L/P variant, brick sklo EL1138EL3138
expedícia do 8 dní478,61 €
Pri platbe vopred iba 442,00 €
690,46 €
Pri platbe vopred iba 638,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x700mm L/P variant ZL1290ZL3270
expedícia do 8 dní579,32 €
Pri platbe vopred iba 535,00 €


