Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant ZL1280ZL3290
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant ZL1280ZL3290
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1280ZL3290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 80x90 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 715 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 53.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901492 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
Mohlo by vás zaujímať
492,49 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant, brick sklo EL1138EL3238
expedícia do 8 dní485,55 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €


