Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, L/P variant ZL1390ZL3210
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, L/P variant ZL1390ZL3210
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1390ZL3210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 90x100 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 470 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 58.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905841 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
391,57 €
Pri platbe vopred iba 363,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní746,03 €
Pri platbe vopred iba 689,00 €
447,34 €
Pri platbe vopred iba 413,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, L/P variant ZL1210ZL3290
expedícia do 8 dní617,52 €
Pri platbe vopred iba 570,00 €


