Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm L/P variant ZL1290ZL3280
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm L/P variant ZL1290ZL3280
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1290ZL3280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 90x80 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 815 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 53.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901515 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
VARESA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 90x80x4cm, biela 71606
expedícia do 8 dní344,22 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
369,73 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900 mm, Ľ/P variant AL3912BAL6012B
expedícia do 8 dní794,65 €
Pri platbe vopred iba 734,00 €
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, rohový vstup ZL4815L-03
expedícia do 8 dní732,15 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm, hranaté pojazdy TL1390-5002
expedícia do 8 dní714,42 €
Pri platbe vopred iba 660,00 €


