Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, L/P variant ZL1390ZL3280
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, L/P variant ZL1390ZL3280
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1390ZL3280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 90x80 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 470 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 52.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905827 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
VARESA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 90x80x4cm, biela 71606
expedícia do 8 dní344,22 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
369,73 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní850,23 €
Pri platbe vopred iba 785,00 €
EASY LINE trojstenný sprch. kút 800-900x800mm, dvere, L/P, číre sklo EL1615EL3215EL3215
expedícia do 8 dní661,63 €
Pri platbe vopred iba 611,00 €


