ZOOM LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo ZL1310
ZOOM LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo ZL1310
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1310 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 520 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 970 mm |
| Inštalačná šírka do | 1000 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 30.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844164 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
ZOOM LINE rozširovací profil pre nástenný pevný profil, 15mm ZL915
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 400 x 1500 mm, bočné pripojenie, 1390 W, biely - W421-040-150-00
expedícia do 10 dní123,91 €


