ZOOM LINE sprchové dvere 1200mm, číre sklo ZL1312
ZOOM LINE sprchové dvere 1200mm, číre sklo ZL1312
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1312 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1170 mm |
| Inštalačná šírka do | 1200 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 36.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844188 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
44,60 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
ZOOM LINE rozširovací profil pre nástenný pevný profil, 15mm ZL915
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C33 doskový radiátor 900 x 500 mm, bočné pripojenie, 1591 W, čierny - W433-090-050-70
na objednávku222,64 €
243,86 €


