ZOOM LINE sprchové dvere 1300mm, číre sklo ZL1313
ZOOM LINE sprchové dvere 1300mm, číre sklo ZL1313
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1313 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1270 mm |
| Inštalačná šírka do | 1300 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 39.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844195 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 130x90x3, 5cm HI13090
expedícia do 8 dní441,04 €
Pri platbe vopred iba 412,00 €
ZOOM LINE rozširovací profil pre nástenný pevný profil, 15mm ZL915
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C33 doskový radiátor 600 x 800 mm, bočné pripojenie, 1868 W, čierny - W433-060-080-70
na objednávku217,55 €
Mexen C21 doskový radiátor 500 x 800 mm, bočné pripojenie, 886 W, antracit W421-050-080-66
na objednávku115,71 €


