ZOOM LINE sprchové dvere 1500mm, číre sklo ZL1315
ZOOM LINE sprchové dvere 1500mm, číre sklo ZL1315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1470 mm |
| Inštalačná šírka do | 1500 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 45.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844218 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 150x100x3, 5cm HI150100
expedícia do 8 dní632,66 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
495,22 €
Pri platbe vopred iba 462,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV11 doskový radiátor 400 x 900 mm, spodné pripojenie, 583 W, biely - W611-040-090-00
expedícia do 10 dní93,64 €


