ZOOM LINE sprchové dvere 900mm, číre sklo ZL1290
ZOOM LINE sprchové dvere 900mm, číre sklo ZL1290
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 815 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 870 mm |
| Inštalačná šírka do | 900 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 28.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844157 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
ARENA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, štvorec 90x90x4cm, biela 71601
expedícia do 8 dní334,76 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
275,02 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 1500 mm, bočné pripojenie, 2479 W, čierny - W422-060-150-70
na objednávku251,22 €
Mexen C21 doskový radiátor 300 x 1100 mm, bočné pripojenie, 810 W, antracit W421-030-110-66
na objednávku114,86 €
Mexen C33 doskový radiátor 400 x 1400 mm, bočné pripojenie, 2364 W, čierny - W433-040-140-70
na objednávku283,18 €


