ZOOM LINE sprchové dvere 900mm, číre sklo ZL1390
ZOOM LINE sprchové dvere 900mm, číre sklo ZL1390
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1390 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 470 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 870 mm |
| Inštalačná šírka do | 900 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 27.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885433 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANETA90 sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x4cm GA009
expedícia do 8 dní260,99 €
Pri platbe vopred iba 244,00 €
ARENA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, štvorec 90x90x4cm, biela 71601
expedícia do 8 dní334,76 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 900 x 1500 mm, bočné pripojenie, 1762 W, čierny - W422-090-150-70
na objednávku367,77 €
Mexen C11 doskový radiátor 600 x 1800 mm, bočné pripojenie, 1680 W, čierny - W411-060-180-70
na objednávku191,24 €
Mexen C11 doskový radiátor 900 x 1400 mm, bočné pripojenie, 1783 W, biely - W411-090-140-00
expedícia do 10 dní155,60 €


