ZOOM LINE sprchové dvere dvojkrídlové 1000mm, číre sklo ZL1710
ZOOM LINE sprchové dvere dvojkrídlové 1000mm, číre sklo ZL1710
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1710 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 863 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 980 mm |
| Inštalačná šírka do | 1020 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 30.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865640 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
24,12 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 950x112x55mm GMO25
expedícia do 8 dní237,54 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
ZOOM LINE rozširovací profil pre nástenný otočný profil, 20mm ZL920
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm ES1210-04
expedícia do 8 dní327,11 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
EASY LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo EL1015
expedícia do 8 dní316,54 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €


