ZOOM LINE štvorcová sprchová zástena 1000x1000mm, číre sklo ZL5416
ZOOM LINE štvorcová sprchová zástena 1000x1000mm, číre sklo ZL5416
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL5416 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 690 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 60.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844256 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
37,15 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
363,90 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
296,87 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, hranaté pojazdy TL1010-5002
expedícia do 8 dní679,70 €
Pri platbe vopred iba 628,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1000x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1015EL3415EL3415
expedícia do 8 dní744,99 €
Pri platbe vopred iba 688,00 €
THRON LINE ROUND štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, okrúhle pojazdy TL1010-5005
expedícia do 8 dní679,70 €
Pri platbe vopred iba 628,00 €


