Zoom Line štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, L/P variant ZL1210ZL3210
Zoom Line štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, L/P variant ZL1210ZL3210
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1210ZL3210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 915 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 62.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905803 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprch. kút 1000x1000mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1910EL3415EL3415
expedícia do 8 dní779,72 €
Pri platbe vopred iba 720,00 €
843,62 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 900-1000x1000mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní478,61 €
Pri platbe vopred iba 442,00 €


