Zoom Line štvorcový sprchovací kút 900x900mm L/P variant ZL1290ZL3290
Zoom Line štvorcový sprchovací kút 900x900mm L/P variant ZL1290ZL3290
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1290ZL3290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 815 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 56.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901522 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ARENA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, štvorec 90x90x4cm, biela 71601
expedícia do 8 dní334,76 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x4cm, biela 43511
expedícia do 8 dní275,02 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant EL1215EL3215
expedícia do 8 dní485,55 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm L/P variant ZL1315ZL3280
expedícia do 8 dní697,41 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm L/P variant ZL1310ZL3280
expedícia do 8 dní617,52 €
Pri platbe vopred iba 570,00 €


