Zoom Line štvorcový sprchovací kút 900x900mm, L/P variant ZL1390ZL3290
Zoom Line štvorcový sprchovací kút 900x900mm, L/P variant ZL1390ZL3290
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1390ZL3290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 470 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 55.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905834 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x4cm, biela 43511
expedícia do 8 dní275,02 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x90x3cm 71546
expedícia do 8 dní287,39 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
MIRAI sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x1, 8cm, biela 73165
expedícia do 8 dní344,22 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový lineárny žľab Slim line čierny 900mm, otočný bočný sifón D50, mriežka Slim Premium čierna
expedícia do 8 dní249,38 €
Podlahový linear. žľab k stene čierny 950 mm, bočné D40, Drops čierna CH 950 DC 2
expedícia do 8 dní108,46 €


