ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 700x800mm, rohový vstup ZL4715L-03
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 700x800mm, rohový vstup ZL4715L-03
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL4715L-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| Rozměr | 70x80 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Skládací |
| Šířka vstupu | 907 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 62.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913978562 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Zalamovací |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 80x70x4cm, biela 11091
expedícia do 8 dní243,69 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 600x1400, boč. príp., 3081 W, čierne W433F-060-140-70
na objednávku484,89 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 600x900, bočné pripojenie, 1981 W, čierny W433F-060-090-70
na objednávku330,71 €


