ZOOM sprchové dvere do niky 900mm, číre sklo, ľavé ZL4915L-01
ZOOM sprchové dvere do niky 900mm, číre sklo, ľavé ZL4915L-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL4915L-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 897 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 885 mm |
| Instalační šířka do | 915 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913978418 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
Doporučujeme přikoupit
124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
ZOOM LINE rozširovací profil pre nástenný otočný profil, 20mm ZL920
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM LINE sprchové dvere 900mm, číre sklo ZL1290
expedícia do 8 dní389,38 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 900mm, číre sklo ZL1290B
expedícia do 8 dní520,52 €
Pri platbe vopred iba 482,00 €
ZOOM BLACK sprchové dvere do niky 900mm, číre sklo, pravé ZL4915BR-01
expedícia do 8 dní544,59 €
Pri platbe vopred iba 503,00 €


