Zrkadlo 50x85cm, ovál, bez úchytu 22504
Zrkadlo 50x85cm, ovál, bez úchytu 22504
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-22504 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 50x85 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 850 mm |
| Typ zrkadla | Jednoduché zrkadlá |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Výbava | Na nalepenie |
| Hmotnosť / ks | 7.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913910548 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Doporučujeme přikoupit
MONTACK LEPÍ VŠETKO NEVIDITEĽNE, montážne lepidlo, 80g 48507451
expedícia do 8 dní5,77 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine Zrkadlo 50x90cm, obdĺžnik, bez úchytu 22494
na objednávku25,93 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
KORIN STRIP zrkadlo s LED osvetlením 60x70x12cm KO390S
expedícia do 8 dní98,73 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
KORIN STRIP zrkadlo s LED osvetlením 50x70x12cm, dub platín KO995S
expedícia do 8 dní91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €


