Zrkadlo s fazetou 30x40cm, CU free
Zrkadlo s fazetou 30x40cm, CU free
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-22526 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FACET MIRRORS AQ |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x40 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 400 mm |
| Typ zrcadla | Zrcadla s fazetou |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení, Bez úchytu, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 1.2024 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913988127 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Doporučujeme přikoupit
MONTACK LEPÍ VŠETKO NEVIDITEĽNE, montážne lepidlo, 80g 48507451
expedícia do 8 dní5,77 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz (LO41863BR) VO042BR
expedícia do 8 dní458,61 €
Pri platbe vopred iba 435,00 €
VERSI podomietková sprchová/vaňová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat RV052/15
expedícia do 8 dní835,74 €
Pri platbe vopred iba 793,00 €
82,40 €

