Zrkadlo s policou 50x70cm, vrátane závesov 22429-01
Zrkadlo s policou 50x70cm, vrátane závesov 22429-01
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-22429-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 500x700 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 111 mm |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 5.3000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913932410 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Rea Podomietková umývadlová batéria Mason gold REA-B5150
expedícia do 12 dní125,05 €
Pri platbe vopred iba 122,00 €


