ABELINE polica rockstone 125mm, biela mat AB125-0101
ABELINE polica rockstone 125mm, biela mat AB125-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AB125-0101 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ABELINE |
| Rozměr | 125x12x125 mm |
| Délka | 125 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Solid Surface - Umělý kámen |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Lepení |
| Hmotnost / ks | 0.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960093 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sklenená polica 500mm, chróm/mliečne sklo MY009-03
expedícia do 8 dní50,01 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
X-SQUARE sklenená polica 800mm, chróm/mliečne sklo XQ009-07
expedícia do 8 dní50,71 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
X-ROUND sklenená polica 700mm, chróm/mliečne sklo XR009-06
expedícia do 8 dní44,46 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €

