ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 800 mm ES1480-04
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 800 mm ES1480-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1480-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999444 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
152,52 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
SINTRA umývadlová batéria s otočnou hubicou, bez výpuste, chróm SX001
expedícia do 8 dní32,03 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
RAV SLEZÁK Batéria termostatická umývadlová stojanková metal grey kartáčovaná TRM26.5MGK
expedícia do 8 dní216,43 €


