Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EG1446 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 129x1420 mm |
| Délka | 1420 mm |
| Šířka | 129 mm |
| Hloubka | 1420 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Hliník, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný, Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998393 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Blanco LIVIT XL 6 S 518519 drez s odkvapom, obojstranný nerez kartáčovaný drez vstavaný
na objednávku248,05 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €
306,02 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €


