Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EG1410 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Rozměr | 129x1420 mm |
|---|---|
| Délka | 1420 mm |
| Šířka | 129 mm |
| Hloubka | 1420 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Hliník, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný, Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998362 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX umývadlová batéria do podlahy, chróm UT016
na objednávku999,92 €
Pri platbe vopred iba 924,00 €
1 295,13 €
Pri platbe vopred iba 1 196,00 €
1 303,12 €
Pri platbe vopred iba 1 204,00 €


