AGOS umývadlo bez prepadu, 40x22cm, liaty mramor, biela, ľavé/pravé AS400
AGOS umývadlo bez prepadu, 40x22cm, liaty mramor, biela, ľavé/pravé AS400
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS400 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 40x22 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 5.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899508 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, dub alabama LT110-2222
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm nízky, chróm 151.211.1
expedícia do 8 dní22,18 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MARGITHA keramické umývadlo 38x22cm, otvor pre batériu vpravo, čierna mat
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
BLOK kamenné umývadlo 38x8x14 cm, antracit 2401-31
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


