LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, dub alabama strip/dub alabama LT110-2322
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, dub alabama strip/dub alabama LT110-2322
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT110-2322 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SAPHO LATUS |
| Rozmer | 39,4x50x22 cm |
| Šírka | 394 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 10.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913941870 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
CREST L betónové umývadlo vrátane výpuste, 40x22 cm, čierny granit AR403
expedícia do 8 dní129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
MINOR betónové umývadlo na dosku, ? 26cm, tmavo hnedá MR26015
expedícia do 8 dní169,00 €
Pri platbe vopred iba 160,00 €
AMAROK umývadlo 40x11x22cm, liaty mramor, biela, batéria vpravo AR500
expedícia do 8 dní95,35 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chróm - W102-0700-400-2300-01
expedícia do 10 dní153,20 €
Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, čierny - W110-0500-400-2300-70
expedícia do 10 dní111,23 €
Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, biely - W110-0500-400-2300-20
expedícia do 10 dní108,40 €


