AIDA dávkovač mydla, chróm / sklo satín AI019
AIDA dávkovač mydla, chróm / sklo satín AI019
| Výrobca: | Výrobca: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-AI019 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Materiál: úchyt: mosadz, nádobka: sklo satin
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | AIDA |
| Rozmer | 70x119x111 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 119 mm |
| Hĺbka | 111 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 270 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062097164 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Stojan s držiakom uterákov, hranatý, chróm 783113
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Podobný tovar
SAMOA dávkovač mydla, chróm/mliečne sklo A88113
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flow+ obdĺžniková sprchová vanička 120 x 80 cm, biely lesk - 46R108012H
expedícia do 10 dní193,00 €
SANSWISS LIVADA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺž.80x120x3,7 cm, biela W20AL08012004
expedícia do 12 dní355,47 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €


