SAMOA dávkovač mydla, chróm/mliečne sklo A88113
SAMOA dávkovač mydla, chróm/mliečne sklo A88113
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A88113 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SAMOA |
| Rozmer | 75x164x106 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 164 mm |
| Hĺbka | 106 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 170 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.5010 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341293980 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SAMOA držiak toaletného papiera bez krytu, chróm A82413
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
SAMOA držiak uterákov 450x65mm, chróm A8214513
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Podobný tovar
FLORI dávkovač mydla, chróm/sklo satín RF019
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať


