GROUPER trojitý dávkovač mydla na zavesenie, 500ml, hnedá 2160
GROUPER trojitý dávkovač mydla na zavesenie, 500ml, hnedá 2160
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-2160 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 260x220x83 mm |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 83 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 500 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341331224 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | hnědá |
Príslušenstvo
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ALCA APZ1004-850 Flexible - Podlahový žľab s okrajom pre perforovaný rošt, zvislý odtok
na objednávku165,57 €
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, line mat s nerez. rámčekom CH 850 LN 3
expedícia do 8 dní128,18 €
403,17 €

