IL GIGLIO dávkovač mydla, mliečne sklo, chróm A98113
IL GIGLIO dávkovač mydla, mliečne sklo, chróm A98113
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A98113 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 81x160x109 mm |
| Šířka | 81 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 109 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8890 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323915 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
IL GIGLIO držiak uterákov 450x80mm, chróm A9214513
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
IL GIGLIO držiak uterákov 350x80mm, chróm A9213513
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
IL GIGLIO mydlenka, mliečne sklo, chróm A91113
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Prietokový ohrievač vody 4,5 kW, nízkotlakový M-EPO11
expedícia do 8 dní115,00 €
Pri platbe vopred iba 102,00 €


