IL GIGLIO držiak uterákov 450x80mm, chróm A9214513
IL GIGLIO držiak uterákov 450x80mm, chróm A9214513
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A9214513 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 450x48x80 mm |
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků: jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323823 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
IL GIGLIO dávkovač mydla, mliečne sklo, chróm A98113
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
IL GIGLIO držiak toaletného papiera s poličkou, chróm A92513
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
IL GIGLIO držiak uterákov 600x80mm, chróm A9216013
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100 mm, biela mat IR432T
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €


