IL GIGLIO držiak toaletného papiera s poličkou, chróm A92513
IL GIGLIO držiak toaletného papiera s poličkou, chróm A92513
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A92513 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 134x70x120 mm |
| Šířka | 134 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.3180 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323878 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
43,35 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, čierna mat PI2414
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, gun metal PI2481 58195
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
IL GIGLIO držiak toaletného papiera bez krytu, chróm A92413
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €


