IL GIGLIO WC kefa na postavenie, chróm A93313
IL GIGLIO WC kefa na postavenie, chróm A93313
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A93313 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 96x395x96 mm |
| Šířka | 96 mm |
| Výška | 395 mm |
| Hloubka | 96 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.5570 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323892 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
46,99 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IL GIGLIO mydlenka, mliečne sklo, chróm A91113
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
IL GIGLIO držiak toaletného papiera s poličkou, chróm A92513
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LUCREZIA WC kefa na postavenie, keramika LC33
expedícia do 8 dní42,16 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €


