IL GIGLIO mydlenka, mliečne sklo, chróm A91113
IL GIGLIO mydlenka, mliečne sklo, chróm A91113
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A91113 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 114x64x95 mm |
| Šířka | 114 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323793 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
46,99 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IL GIGLIO dávkovač mydla, mliečne sklo, chróm A98113
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
IL GIGLIO držiak uterákov kruh, chróm A97013
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen štvorcový umývadlový polosifón so zátkou click-clack, bez prepadu, zlatý 7991060-50
expedícia do 10 dní49,94 €


