IL GIGLIO držiak uterákov 350x80mm, chróm A9213513
IL GIGLIO držiak uterákov 350x80mm, chróm A9213513
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A9213513 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 350x48x80 mm |
| Délka | 350 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků: jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323816 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
46,99 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IL GIGLIO mydlenka, mliečne sklo, chróm A91113
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
IL GIGLIO dávkovač mydla, mliečne sklo, chróm A98113
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
IL GIGLIO držiak toaletného papiera s poličkou, chróm A92513
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires SHELL M+ SHELLUNBM Umývadlo na dosku 60x35cm, liaty mramor, biela mat
expedícia do 14 dní222,42 €
494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €


